Apie HYLA

Unikali namų priežiūros sistema

HYLA –  EST – tai unikali namų  priežiūros sistema, veikianti žavingojo natūralaus geizerio principu. Tik 730W, o valymo kokybė ideali! Įsitikinkite patys!

HYLA – EST – tai pati šiuolaikiškiausia technologija, vienintelė tokio tipo savaime išsivalanti sistema, neturinti jokių sausų filtrų ir nereikalaujanti papildomų investicijų  ar sudėtingos priežiūros. Į HYLA patenkantis oras ir dulkės jos viduje sukuria aukštyn šaunančią vandens srovę – HYLA geizerį. Šis efektas užtikrina optimalią filtraciją separatoriui idealiai sumaišant vandens lašelius su įėjusiu oru ir dulkėmis. Būtent todėl į aplinką patenka švarus, gaivus ir drėgnas oras – kaip po lietaus. Šią, gamtos principu dirbančią sistemą, įvertins švarą mėgstantys ar alergiški žmonės. Ją rekomenduoja Lietuvos ir kitų šalių alergologai.

Tyrimais įrodyta, kad žmonėms, valantiems namus su HYLA valymo sistema, sumažėja astmos bei alergiju siptomai, sumažėja poreikis vaistams, pagerėja gyvenimo kokybė ir laimės indeksas .Pasauliniu patentu užpatentuotas, vienintelis  rinkoje savaime apsivalantis separatorius (HI-TECH) užtikrina, kad HYLA – EST  šiuo metu yra moderniausia namų ir patalpų priežiūros technika.

HYLA sistema praėjo daugybę ilgalaikių tyrimų ir sertifikuota daugelyje pasaulio šalių. Ji atitinka aukščiausius kokybės standartus, tokius kaip TUV, SEV, UL, JET, KETI, QAS ir kt. Gamyboje naudojami tik aukščiausios kokybės BASF plastikai (sertifikuoti ISO 9001) garantuoja sistemos patvarumą ir ilgaamžiškumą.

HYLA – tai gyvenimo kokybė.
HYLA – tai gamtos dalelė Jūsų namuose.